ul. Paczkowska 26, 50-503

Wrocław

Zapytaj eksperta o produkt
+48 535 33 88 35

Szukaj produktu

O firmie

Firma AUTOLIDER GŁOWNY DYSTRYBUTOR DAERCHIMICA od ponad 12 lat istnieje na rynku i świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego zaopatrzenia firm i instytucji w środki chemii profesjonalnej i artykuły higieniczne.

Misją firmy, jest zwiększenie poziomu zadowolenia klienta, komfortu, efektywności i ekonomiki wyboru optymalnego produktu. Celem nadrzędnym naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zdobywane wciąż doświadczenia i umiejętności wykorzystujemy najlepiej jak potrafimy, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

W ramach współpracy zapewniamy:

  • specjalne i wyjątkowe warunki zakupu dla Stałych Klientów
  • szybkie i terminowe dostawy
  • bezpłatny transport na terenie Wrocławia i okolic
  • wysoką i stałą jakość produktów
  • możliwość realizacji nietypowych zamówień
  • montaż urządzeń
  • profesjonalną i miłą obsługę

Doświadczenie i wiedza naszych konsultantów umożliwi Państwu wprowadzenie rozwiązań, wpływających na obniżenie kosztów, poprzez dobór produktu, spełniającego Państwa wymagania. Dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment odpowiadał wymogom ekologii, posiadał wymagane atesty PZH oraz inne odpowiednie certyfikaty.

Nasza oferta obejmuje: profesjonalną chemię na myjnię, kosmetyki samochodowe, profesjonalne środki czystości, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chemię profesjonalną, akcesoria do sprzątania, maszyny sprzątające, dozowniki i drobną chemię gospodarczą.

Z naszej oferty korzystają : salony, warsztaty i myjnie samochodowe, firmy sprzątające, zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, biura i instytucje, hotele, restauracje, szkoły, przedszkola, ośrodki sportu i rekreacji oraz salony kosmetyczne.

Dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment odpowiadał wymogom ekologii, posiadał wymagane atesty PZH oraz inne odpowiednie certyfikaty.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA STRONY
www.andrex-autoalarmy.pl